Co robimy?

Nadajemy nowe kształty poprzez projektowanie stron internetowych, sklepów online i dedykowanych rozwiązań, które pomagają naszym Klientom lepiej, szybciej i efektywniej pozyskiwać nowych kontrahentów oraz budować lepszy wizerunek swojej marki. Na naszą pracę patrzymy przez pryzmat sztuki, a jej efekty z dumą nazywamy „dziełami".

Co kochamy?

Uwielbiamy literę „P”, ponieważ jest ona pierwszą literą wyrazów: profesjonalizm, perfekcja, prostota, pewność, przejrzystość, ponadprzeciętność. W trakcie realizacji projektu dbamy o każdy szczegół, od początku aż do końca, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące pod każdym względem, zarówno dla zleceniodawcy, jak i jego Klientów.

W co wierzymy?

Wierzymy w ludzi, ich twórczość, rozwój i sukces, dlatego każdego Klienta obsługujemy indywidualnie, ale zawsze z takim samym zapałem i entuzjazmem. Stawiamy na jakość, nie na ilość, a projektowane dzieła wykonujemy od podstaw, korzystając z własnych rozwiązań i technologii, które są sumą naszego własnego doświadczenia oraz samodoskonalenia.

Dlaczego my?

W trakcie realizacji projektu dbamy o każdy szczegół od początku aż do końca tak, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące i zachwycające pod każdym względem, zarówno dla zleceniodawcy, jak i jego Klientów.
Nie ważne, czy praca wykonywana jest dla małych przedsiębiorstw,
czy dla dużych firm — stosunek do tej pracy pozostaje bez zmian.
Adam Chrapek
Co-Founder & Technical Director
Piotr Ogrodzki
Co-Founder & Creative Director
Wojciech Śliwka
Senior Back-end Developer
Dawid Legierski
Senior Graphic Designer