Co robimy?

Nadajemy nowe kształty: projektujemy strony internetowe, sklepy online, aplikacje mobilne i wiele innych... Dedykujemy rozwiązania i ulepszamy wizerunki firm. Dzięki nam nasi Klienci pracują lepiej, szybciej i efektywniej, co z pewnością przekłada się na lepsze zyski. KODIGO to coś więcej, niż agencja interaktywna — na naszą pracę patrzymy przez pryzmat sztuki, a jej efekty z dumą nazywamy „dziełami".

Co nas wyróżnia?

Trzy razy P: Profesjonalizm, Perfekcja, Prostota — to cechy, które nas definiują! W trakcie realizacji projektu dbamy o każdy szczegół, aby efekty naszej pracy były satysfakcjonujące zarówno dla zleceniodawcy, jak i jego Klientów.

W co wierzymy?

Wierzymy w ludzi i ich twórczość, dlatego potrzeby naszych Klientów traktujemy priorytetowo i rozwiązujemy zawsze z takim samym zapałem i entuzjazmem. Wierzymy w rozwój i sukces, dlatego zawsze korzystamy z nowych technologii i rozwiązań, a nasza praca jest wynikiem ciągłego pogłębiania wiedzy. Wierzymy, że jakość zawsze wygrywa, dlatego każdy projekt przygotowywany jest z niezwykłą dokładnością.

Dlaczego my?

Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań Twoja marka stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalna i zyskasz rzeszę nowych Klientów.
Nieważne czy prowadzisz małe przedsiębiorstwo, czy dużą firmę — nasz stosunek do pracy,
pozostaje zawsze taki sam. A kontakt z nami? Jest zawsze miły i uprzejmy.
Adam Chrapek
Technical Director & Co-Founder
Piotr Ogrodzki
Senior Product Designer & Co-Founder
Przemysław Pala
Senior Software Developer